Riadiaca jednotka prevodovky Ford Getrag 6DCT450 MPS6 - originál a náhrada

Odborná kvalifikácia našich technikov na prácu s riadiacimi jednotkami nám umožňuje programovať, klonovať a opravovať riadiace jednotky prevodoviek pre rôzne typy vozidiel vrátane Ford. Výnimkou nie je ani riadiaca jednotka Getrag 6DCT450 MPS6 od výrobcu Continental (Temic). Ak máte problémy s riadiacou jednotkou prevodovky vášho vozidla, neváhajte nás kontaktovať a radi vám poskytneme podrobné informácie o našich službách. Prioritou je čo najrýchlejšie vrátiť vozidlo na cestu.

Ak dôjde k poruche riadiacej jednotky prevodovky, existuje len málo možností, ako môžete problém vyriešiť:

  1. Môžete sa pokúsiť o opravu sami. To vám neodporúčame, nakoľko je to technologicky náročné. Zo skúseností vieme, že po neodbornom zásahu dôjde k nenávratnému poškodeniu procesora prípadne keramickej dosky a strate dát. Opravu môžete zveriť nám, skúsenému špecialistovi na opravy týchto typov jednotiek.
  2. Kúpiť novú riadiacu jednotku od dílera Ford a nahradiť ju. No je veľmi drahá a niekedy, čo sa týka času aj nedostupná.
  3. Urobiť zálohu dát procesora a pamäte chybnej (poškodenej) riadiacej jednotky prevodovky Getrag 6DCT450. Kúpiť si použitú jednotku s rovnakým hardvérovým číslom a zapísať buď zálohované dáta (urobiť tkz. klon) alebo immo blok dát. Aj takúto možnosť ponúkame, a to bez otvárania riadiacej jednotky!

Na nami opravené riadiace jednotky sa vzťahuje ročná záruka.

Doba programovania: v rámci 1 pracovného dňa

Pri opravách používame náhradné komponenty špičkovej kvality určené pre automobilový priemysel.

Vo väčšine prípadov po oprave riadiaca jednotka nevyžaduje preprogramovanie, a je pripravená na montáž.

Pomocou účinnej opravy riadiacich jednotiek prispievame k ochrane životného prostredia. Naše odborné znalosti nám umožňujú obnoviť plnú funkčnosť chybných dielov a šetriť cenné zdroje.

Spoločne tvoríme budúcnosť prostredníctvom udržateľnej regenerácie.