Bežná diagnostika

Pre plnohodnotnú diagnostiku vozidiel sme vybavení viacerými diagnostickými zariadeniami pre osobné a nákladné vozidlá, ago a stavebnú techniku. Tie nám umožnia pracovať s vozidlami všetkých bežných značiek. Pomocou nich sme schopní načítať a mazať pamäť chýb, ale aj nastaviť servisné intervaly. Rovnako vieme načítavať online dáta v priebehu jazdy napr. u vozidiel Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Lancia, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, VW, Tesla, MAN, Iveco, JCB, Caterpillar a ďalších.

Diagnostika riadiacich jednotiek

Vďaka profesionálnemu vybaveniu sme schopní samostatne diagnostikovať aj všetky dostupné riadiace jednotky vo vozidle. Okrem riadiacej jednotky motora aj z riadiace jednotky ABS, airbagov, tachometra, imobilizéra, elektroniky komfortu vozidla a ďalších.

Diagnostika VAG vozidiel

Pre koncernové vozidlá VAG (Audi, VW, Seat, Škoda) sme navyše vybavení diagnostikou s ďalšími funkciami, ktorá je plne porovnateľná so značkovou diagnostikou používanou v servisoch koncernu VW. Táto diagnostika umožňuje podobne ako už spomínané pracovať so všetkými riadiacimi jednotkami, vďaka špecializácií na koncernové vozidlá je však omnoho precíznejšia.

Po načítaní chybového kódu sme schopní zistiť aj podrobný popis poruchy, jej možné prejavy a návrhy jej riešenia. Najnovšou verziou tejto diagnostiky dokážeme načítať všetky vozidlá koncernu VW, vrátane najnovších vozidiel s UDS komunikáciou a SHE kryptovaním (Octavia IV, Golf VIII, nové Audi A3 8Y, A4 B9, Q7 4M, atď.).

Máte záujem?

Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.