Nastavenie a opravy autorádia

Zistený kód fyzicky testujeme na dekódovanom autorádiu, preto vždy ručíme za jeho správnosť. Vzhľadom k tomu, že existuje niekoľko tisíc modelov autorádií, z ktorých väčšinu sme schopní odkódovať, nie je možné uviesť ich kompletný zoznam. Dokážeme vám tiež vynulovať počítadlo a umožniť aby rádio bolo opäť plne funkčné.

Máte starosti s navigáciou? Pomôžeme vám odblokovaním obrazu, zmenou bezpečnostného kódu a kompletným testom navigácie. Zabezpečíme aj opravu regulácie hlasitosti, opravy v prípade ak nie je možné zadať kód alebo ak nefungujú niektoré funkcie.

Prečo oprava autorádia?

Opravy autorádií v poslednej dobe získavajú na význame obzvlášť u zariadení montovaných ako súčasť palubnej dosky. Toto je v súčasnej dobe trendom všetkých automobiliek. U drahších vozidiel je jednotka autorádia často kombinovaná s GPS navigáciou a CD meničom. Cena takýchto autorádií býva vysoká.

Bežné autoservisy väčšinou autorádia neopravujú a ako riešenie vám ponúknu nové zariadenie. Cena nového autorádia však mnohokrát korešponduje s cenou vášho auta. Takže v tomto prípade je oprava autorádia viac ako rentabilná.

Odkódovanie a zistenie kódu

Zabudli ste kód autorádia, navigácie alebo vám ho predchádzajúci majiteľ vozidla nepovedal? Žiadny problém. Na počkanie sme schopní vďaka  profesionálnemu vybaveniu zistiť kód u väčšiny autorádií a navigácií bez nutnosti rozoberania a rizika poškodenia. Taktiež nie je problém odblokovať zablokovaný prístroj s hláškami „Cod“, „Code“, „Safe“, „Locked“ atď.

Na prianie u vybraných modelov môžeme nastaviť nový kód podľa vášho želania. Doba zistenia kódu autorádia alebo navigácie sa pohybuje v rozmedzí pätnástich minút až jednej hodiny. U niektorých špecifických typov rádií realizujeme dekódovanie do nasledujúceho dňa.

Prehrávajte video keď to chcete vy

Zodpovední vodiči vždy sledujú cestu, nie obrazovku. No na dlhej ceste alebo v dopravných zápchach, vy a najmä vaši spolucestujúci často ľutujete, že aj napriek modernému multimediálnemu systému vo vašom aute nemôžete sledovať videá pretože vám to systém nedovolí, keď je auto v pohybe.Je jedno, či máte TV tuner alebo DVD prehrávač, nenechajte sa obmedzovať automobilkami! Skráťte si čakanie v zápche alebo ostatným v aute dlhú cestu.Stačí odstrániť obmedzenie, ktoré sa aktivuje pri pohybe auta.

Odomknúť TV alebo DVD video počas jazdy – jednoducho, rýchlo a bezpečne

Áno! Toto je úplne nový prístup v porovnaní s tradičnými metódami. Obvykle by ste si museli zakúpiť hardvérový modul a zapojiť ho do svojho auta. To môže spôsobiť neplatnosť záruky vášho vozidla.Do vášho auta už nemusíte inštalovať žiadny hardvérový modul. Nepotrebujete žiadne diagnostické zariadenie. Žiadne káble, žiadne nástroje a elektrotechnické zručnosti.Náš odblokovací softvér je kompatibilný s väčšinou vozidiel Audi, VW, Seat, Škoda, BMW a Mercedes-Benz

Výhody tohto riešenia

Pomocou nášho softvéru vám vieme nastaviť aj pôvodný stav, a to bez obmedzenia počtu kilometrov alebo času. Funguje ako prepínač, ktorým môžeme zapnúť alebo vypnúť blokovanie videa za jazdy

Ponúkame softvérové odblokovanie obrazu za jazdy

Odblokovanie obrazu BMW

Všetky modely BMW do r.v. 2018 s IDrive jednotkou CIC, NBT alebo NBT EVO

Odblokovanie obrazu u Volkswagen Group – VW, Audi, Seat, Škoda, Bentley

Všetky modely Audi, VW, Seat, Škoda a Bentley do r.v. 2018 s MMI 3G, RN510, RNS850, Columbus, Discover PRO …

Máte záujem?

Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.