MTE s.r.o. ponúka spoluprácu nielen lokálnym servisom a živnostníkom, ale taktiež je možná spolupráca aj na diaľku.

Ako to funguje?

Úpravy súborov

Pri zakúpení hardvéru môžete aj vy v spolupráci s nami upravovať softvér vo vozidlách (zvyšovanie výkonu – tzv. chiptuning)

Hardvér resp. programovacie zariadenie Vám vieme vo zvýhodnenej cene doporučiť. Taktiež Vás samozrejme komplexne zaškolíme, a to nie len teoreticky, ale aj prakticky.

Postup realizácie úpravy softvéru v kocke:

Z vozidla vyčítate pôvodný softvér, následne nám ho zašlete na server. My softvér upravíme a zašleme tým istým spôsobom späť. Vašou úlohou je už len upravený softvér nahrať späť do vozidla. Na tento úkon teda nie je potrebné žiadne špeciálne vzdelanie či vedomosti.

Obavy z poškodenia riadiacej jednotky mať nemusíte. Za upravený súbor plne zodpovedáme. Keďže máme dlhoročné skúsenosti a výborné referencie, vozidlá upravené od nás sú upravené zodpovedne a bez rizík.

Keďže sa jedná o spoluprácu – Váš zákazník, Vaše programovacie zariadenie a náš softvér bude výška Vášho zárobku lukratívna.

Pri tomto druhu spolupráce fungujeme na princípe predaja kreditov. Rozsah zakúpenia kreditov je na dohode. Povedzme, že si môžete kúpiť kredity na 10, 20, či 50 áut. Samozrejme čím viac kreditov si jednorazovo zakúpite, tým výhodnejšia cena pre Vás (viac o princípe kreditov vieme prejednať osobne, alebo telefonicky).

Ako sa vyššie spomína, Váš zárobok môže byť veľmi lukratívny a spolupráca s nami sa v každom smere oplatí.

Portál MTE

Pomocou našej softvérovej platformy založenej na cloude pre tunerov po celom svete, môžete ľahko začať posielať originálne a prijímať modifikované súbory pre vaších zákazníkov.

Prejsť na portál

Opravy riadiacich jednotiek

Taktiež túto sekciu služieb vieme realizovať vo vzájomnej spolupráci a na diaľku.

Ako to funguje?

V riadiacej jednotke motora môžu vzniknúť rôzne poruchy, či poškodenia, ktoré vieme vyriešiť. Samozrejme vždy musí byť cena opravy rentabilná. Pokiaľ zistíme, že sa riadiaca jednotka neoplatí z finančného hľadiska opravovať odporučíme kúpu novej, či zánovnej riadiacej jednotky. V mnohých prípadoch však vieme problém vyriešiť.

Ako táto spolupráca prebieha

Zašlete k nám kuriérom, alebo poštou riadiacu jednotku. S jednotkou zašlete aj výpis z diagnostiky, plus popis čo bolo doteraz vykonané, skúšané, alebo popis ako sa vozidlo správa a pod.. Naši technici jednotku príjmu, vykonajú svoju diagnostiku, zisťujeme, kde je problém a ako ho riešiť. Zároveň Vás telefonicky kontaktujeme ohľadom odsúhlasenia ceny opravy. Až po odsúhlasení ceny sa pustíme do opravy. Čas opravy je veľmi individuálny no snažíme sa, aby to netrvalo dlho. Niekedy je potrebné napr. počkať kým objednáme potrebnú súčiastku a pod.

Opravenú riadiacu jednotku posielame späť k Vám výlučne kuriérskou spoločnosťou. Samozrejme podľa potreby celý priebeh opravy vieme aj priebežne konzultovať telefonicky.

Technická podpora

Jedná sa o jednu z našich nadštandardných služieb. Ak sa sami zaoberáte opravou a úpravou elektrotechniky v aute, viete si u nás zakúpiť túto nadštandardnú službu. Za ročný poplatok (podľa dohody môže byť perióda nastavená aj inak).

Ak sa teda zaoberáte touto činnosťou iste ste neraz nevedeli ako postupovať ďalej, ako prísť na to, kde môže byť problém. Keďže máme roky praxe, skúseností, vedomostí, vieme Vám po kúpe tejto služby t.j. technickej podpory poskytnúť rady a informácie, pomôcť Vám prísť na to, ako ďalej postupovať pri riešení problému.

Poradiť Vám vieme cez telefón v pracovných dňoch medzi 8.00-16.00

Mnohokrát stačí správne naviesť, môžete teda čerpať z našich skúseností, ktoré sú naozaj bohaté.