Opravy

Testovanie väčšiny riadiacich jednotiek je úplne zadarmo. Vyžadujeme paušálnu sumu 60,- € s DPH u osobných vozidiel a 90,- € s DPH u nákladných a agro techniky (riadené vyhľadávanie porúch a na vrátenie a poistenie zásielky) iba v prípade, že si neželáte vykonať opravu.

Naše webové stránky nie sú vyčerpávajúci zoznam, neustále pridávame nové produkty. Až na niektoré výnimky sme schopní opraviť alebo repasovať takmer akýkoľvek elektronický modul namontovaný vo vašom vozidle. Zavolajte nám na číslo 0948 250 465 alebo pošlite e-mail na adresu info@mte.sk, kde uveďte podrobnosti o tom, aký modul máte, a aké poruchy vykazuje.

Niektoré riadiace jednotky jednoducho nemajú opraviteľnú elektroniku, niektoré moduly, ktoré sú po výrobe naplnené živicou alebo niektoré riadiace jednotky, ktoré majú lepenú konštrukciu.

V súčasnosti nie sme schopní vykonať uspokojivé opravy niektorých čerpadiel Adblue. Neustále sa zdokonaľujeme a investujeme do strojov a procesov potrebných na úspešnú opravu čo najväčšieho počtu typov jednotlivých modulov

Väčšinou nie! Hlavnou výhodou opravy vašich pôvodných modulov je to, že budú pripravené na opätovné namontovanie do vozidla bez výdavkov a problémov s preprogramovaním.

Na všetky opravené moduly poskytujeme férovú záruku 12 mesiacov.

U väčšiny jednotiek, najmä tých, ktoré sú naprogramované priamo na vozidlo (riadiaca jednotka motora, ABS, atď.), potrebujeme extrahovať dáta, aby sme mohli korektne naprogramovať náhradnú riadiacu jednotku.

Niektoré univerzálne, bežné riadiace jednotky máme k dispozícii aj na sklade.

Urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme sa Vám pohli. Väčšina opráv sa vykonáva do 3-7 pracovných dní, no dokážeme v niektorých prípadoch za expresný príplatok opravu skrátiť na 1 deň. V tomto prípade Vás prosíme, aby ste nás vopred kontaktovali, a Vašu riadiacu jednotku uprednostníme.