Emulátor imobilizéra Ford Transit 2.2 TDCi DCU104 8C11-12A650-DG - aktívny

Pribudol ďalší algoritmus do výnimočného emulátora UNICAN. Tentoraz pre vozidlá Ford s rýchlosťou zbernice CAN 500 kbps a riadiacimi jednotkami DCU101 a DCU104. Po inštalácii emulátora, vozidlo funguje bez konfliktov na CAN zbernici a rôznych chybových hlášok, nie je nutné žiadne vodiče prerušovať.

Najčastejšom príčinou nefunkčnosti je strata synchronizácie alebo poškodenie CEM modulu (Central Electronic Module), ku ktorej dochádza pri prerušení napájania riadiacej jednotky alebo prepätí. Vo väčšine e-shopoch zaoberajúcich sa problematikou immo emulátorov nájdete kopec „spoľahlivých“ typov, s ktorými neskôr bojujete, a riadiace jednotky sa vracajú na reklamáciu.

No ten náš je výnimočný, korektne emuluje poškodený imobilizér, a to vďaka prepracovanému algoritmu. Bez problémov môžete urobiť update riadiacej jednotky motora, bez toho aby ste znefunkčnili emuláciu imobilizéra. S našim emulátorom žiadne dáta v riadiacej jednotke motora neprepisujete (vyhnete sa problémom kolísania otáčok motora, strate výkonu, …). Emulácia imobilizéra ostáva plne funkčná.

  • Emulátor si môžete zakúpiť u nás v e-shope.

Pomocou účinnej opravy riadiacich jednotiek prispievame k ochrane životného prostredia. Naše odborné znalosti nám umožňujú obnoviť plnú funkčnosť chybných dielov a šetriť cenné zdroje.

Spoločne tvoríme budúcnosť prostredníctvom udržateľnej regenerácie.