EIS / EZS modul MB W169 - 1695451908 04156921 - klonovanie

Naštartujete až na 10-ty pokus, alebo vôbec? Po vložení kľúča do spínacej skrinky nereaguje prístrojový panel aj keď vám odomkne zámok volantu? Naši technici sú odborne kvalifikovaní na prácu s riadiacimi jednotkami, čo nám umožňuje programovať, klonovať a opravovať riadiace jednotky pre rôzne typy vozidiel vrátane značky Mercedes-Benz. Výnimkou nie sú ani EIS / EZS moduly (spínacie skrinky) od výrobcu Leopold Kostal GmbH & Co. KG s procesormi Motorola HC12 / ST12. Ak máte problémy s EIS / EZS modulom vášho Mercedesu, neváhajte nás kontaktovať a radi vám poskytneme podrobné informácie o našich službách. Prioritou je čo najrýchlejšie vrátiť vozidlo na cestu.

Ak dôjde k poruche EIS / EZS modulu, existuje len málo možností, ako môžete problém vyriešiť:

  1. Môžete sa pokúsiť o opravu sami. To vám neodporúčame, nakoľko je to technologicky náročné. Zo skúseností vieme, že po neodbornom zásahu dôjde k nenávratnému poškodeniu procesora prípadne základnej dosky a strate dát. Opravu môžete zveriť nám, skúsenému špecialistovi na opravy týchto typov modulov.
  2. Kúpiť nový modul od dílera Mercedes-Benz a nahradiť ho. No je veľmi drahý a niekedy, čo sa týka času aj nedostupný.
  3. Urobiť zálohu dát procesora a pamäte chybného (poškodeného) modul EIS / EZS. Kúpiť si použitý modul s rovnakým hardvérovým číslom a zapísať zálohované dáta (urobiť tkz. klon) alebo immo blok dát. Aj takúto možnosť ponúkame, a to bez invazívneho zásahu do modulu!

Na nami opravené moduly sa vzťahuje ročná záruka.

Doba programovania: v rámci 1 pracovného dňa

Pri opravách používame náhradné komponenty špičkovej kvality určené pre automobilový priemysel.

Vo väčšine prípadov po oprave EIS / EZS modul nevyžaduje preprogramovanie, a je pripravený na montáž.

Pomocou účinnej opravy riadiacich jednotiek prispievame k ochrane životného prostredia. Naše odborné znalosti nám umožňujú obnoviť plnú funkčnosť chybných dielov a šetriť cenné zdroje.

Spoločne tvoríme budúcnosť prostredníctvom udržateľnej regenerácie.