Emulátor imobilizéra Citroen C3 1.4 HDi s riadiacou jednotkou SID806 - pripojenie emulátora Unican

Najčastejšom príčinou nefunkčnosti imobilizéra je strata kľúčov alebo poškodenie BSI modulu prepätím prípadne zatečením vodou. Riešením je výnimočný UNICAN emulátor. Je ideálny pre vozidlá Peugeot a Citroen s rýchlosťou zbernice CAN 250 alebo 500 kbps bez ohľadu na typ riadiacej jednotky.

Vo väčšine e-shopoch zaoberajúcich sa problematikou immo emulátorov nájdete kopec „spoľahlivých“ typov, s ktorými neskôr bojujete, a riadiace jednotky sa vracajú na reklamáciu. No ten náš je výnimočný, korektne emuluje poškodený imobilizér, a to vďaka prepracovanému algoritmu. Bez problémov môžete urobiť update riadiacej jednotky motora, bez toho aby ste znefunkčnili emuláciu imobilizéra. S našim emulátorom žiadne dáta v riadiacej jednotke motora neprepisujete (vyhnete sa problémom kolísania otáčok motora, strate výkonu, …). Emulácia imobilizéra ostáva plne funkčná.

  • Emulátor si môžete zakúpiť u nás v e-shope.

Pomocou účinnej opravy riadiacich jednotiek prispievame k ochrane životného prostredia. Naše odborné znalosti nám umožňujú obnoviť plnú funkčnosť chybných dielov a šetriť cenné zdroje.

Spoločne tvoríme budúcnosť prostredníctvom udržateľnej regenerácie.