nové emulátory imobilizéra

Funkčné a spoľahlivé emulátory od Ecuserwis s prepracovaným algoritmom, na ktoré sa viete spoľahnúť. Vo väčšine e-shopoch zaoberajúcich sa problematikou immo emulátorov nájdete kopec „100%“ typov, s ktorými neskôr bojujete, a riadiace jednotky sa vracajú na reklamáciu.

Uvoľnenie emulátora do predaja, určeného pre immo systémy OPEL2 postavené na W-line autorizácii, je dobrou správou. Určite ste sa stretli s problémom emulácie imobilizéra, napr. u Suzuki SX4 (EDC16) alebo Suzuki Wagon R (Denso). Mali ste 2 možnosti, kúpiť celý set z iného vozidla, alebo vozidlo vyradiť z evidencie. No teraz už máme riešenieemulátor imobilizéru OPEL 2 K-line.

Ďalšia novinka je určená pre riadiace jednotky koncernu PSA. Novšie generácie riadiacich jednotiek nemajú explicitne zapísaný PIN kód, pretože majú buď šifrovanie SHE, alebo komunikujú prostredníctvom zariadenia so šifrovaním SHE. Nový PSA PIN code finder & IMMO emulátor spája v sebe algoritmus na vyhľadanie PIN kódu a zároveň slúži ako plnohodnotný emulátor. Ale pozor, to všetko bez pripojenia k počítaču, otvorenia alebo čítania obsahu ECU. Stačí pripojiť zariadenie k zbernici CAN BUS riadiacej jednotky a zariadenie sa o všetko postará.