Emulátor immo pre Chevrolet Spark s riadiacou jednotkou Kemsco D32 - set pre štart

Spoľahlivý a stabilný emulátor s funkčným algoritmom, vhodný pre vozidlá Chevrolet / Daewoo (Spark, Aveo, Kalos, …) s riadiacimi jednotkami Siemens / Kemscohybridnými jednotkami Delphi Delco s komunikáciou K-line. Pre správnu funkčnosť emulátora nie je potrebné upraviť riadiacu jednotku do stavu „VIRGIN“. Vo väčšine e-shopoch zaoberajúcich sa problematikou immo emulátorov nájdete kopec „spoľahlivých“ typov, s ktorými neskôr bojujete, a riadiace jednotky sa vracajú na reklamáciu.

Emulátor immo pre Chevrolet Spark s riadiacou jednotkou Kemsco D32 - pinout
Zapojenie emulátora imobilizéra Chevrolet – Daewoo

No ten náš je výnimočný, korektne emuluje poškodený imobilizér, a to vďaka prepracovanému algoritmu. Bez problémov môžete urobiť update riadiacej jednotky motora, bez toho aby ste znefunkčnili emuláciu imobilizéra (ako je to u konkurencie), u nás žiadne dáta v riadiacej jednotke motora neprepisujete (vyhnete sa problémom nefunkčnosti klimatizácie, kolísania otáčok motora, strate výkonu, …). Emulácia imobilizéra ostáva plne funkčná.

  • Emulátor si môžete zakúpiť u nás v e-shope.

Pomocou účinnej opravy riadiacich jednotiek prispievame k ochrane životného prostredia. Naše odborné znalosti nám umožňujú obnoviť plnú funkčnosť chybných dielov a šetriť cenné zdroje.

Spoločne tvoríme budúcnosť prostredníctvom udržateľnej regenerácie.