MTE.sk

Na nedávnom tuningovom zraze vo Svidníku sme okrem prezentácie auto-hifi v mnohých autách našich zákazníkov zaznamenali aj veľmi slušné výsledky v DB dragu.

Peter Louma – prezývaný Redbullboy sa tento rok vo Svidníku so svojím Leonom skutočne predviedol. Dosiahol maximálny úspech v dvoch kategóriach. Získal prvé miesto v kategórii…SPL 3+, kde natlačil 147,2 dB a taktiež prvé miesto v kategórii SPL pro , kde to vytiahol až na 148,0 dB. U nás si skutočne vyskladal silnú zostavu: V jeho aute si miesto našli výborné reroduktory od Hifonics konkrétne séria Brutus (BX 6.2 Ci) .Reproduktory sa vyznačujú hlavne vysokým výkonom a nadčasovým dizajnom. Taktiež dva zosilňovače Hifonics boli vybrané zo série Brutus (BXi 6000D) . Výkonnosť týchto zosilňovačov je doslova gigantická. V tomto prípade podporujú silu basov. Pre predné a zadné reproduktory bol použitý zosilňovač zo série Zeus(ZXi9404) . Pri otázke aký subwoofer, sme jednoznačne odpovedali, radšej dva, a to konkrétne XXV OLM1615 . Sú to subwoofery taktiež značky Hifonics avšak séria Olympus. Táto rada je špecializovaná prevažne na tlak, a preto rozhodovanie bolo jednoduchšie.

Ďalším úspechom v súťaži DB drag bolo nádherné druhé miesto Jožka Janusa v kategórii SPL2. Natlačil až 140,1 dB. V kategórii SPL PRO s výsledkom 141,0dB získal siedme miesto. Zostava v Jožkovom Golfe je tiež kompletne od značky Hifonics. Predné reproduktory séria Brutus (BX6.2Ci) , zadné reproduktory séria Zeus(ZXi6.2C) .

Zosilňovač je zo série Titan(TXi1500D) . Priestor kufra, obýva dual bandpassový box(ZX12DUALi) . Efektne zakomponované dva na modro podsvietené subwoofery v jednom boxe.

Atmosféra na zraze ako aj výsledky v súťaži dB drag boli perfektné, na ktoré sú nielen Redbullboy a Jožko, ale aj my ako firma veľmi pyšní..