Emulátor IMMO Suzuki SX4 1.6DDIS

Unikátny emulátor s prepracovaným algoritmom, vhodný pre  pre vozidlá Opel, Suzuki, Isuzu, Saab a im podobné s motormi Opel kde nefunguje fabrický imobilizér. Vhodný pre systémy postavené na komunikácii W-line a immoboxe s procesorom TMS alebo HC908, bez ohľadu na výrobcu a model riadiacej jednotky motora. Pre správnu funkčnosť emulátora je potrebné poznať SYNCHRO kód.

Najčastejšom príčinou nefunkčnosti je strata synchronizácie alebo poškodenie immo boxu, ku ktorej dochádza pri prerušení napájania riadiacej jednotky alebo prepätí. Vo väčšine e-shopoch zaoberajúcich sa problematikou immo emulátorov nájdete kopec „spoľahlivých“ typov, s ktorými neskôr bojujete, a riadiace jednotky sa vracajú na reklamáciu.

No ten náš je výnimočný, korektne emuluje poškodený imobilizér, a to vďaka prepracovanému algoritmu. Bez problémov môžete urobiť update riadiacej jednotky motora, bez toho aby ste znefunkčnili emuláciu imobilizéra (ako je to u konkurencie), u nás žiadne dáta v riadiacej jednotke motora neprepisujete (vyhnete sa problémom kolísania otáčok motora, strate výkonu, …). Emulácia imobilizéra ostáva plne funkčná.

  • Emulátor si môžete zakúpiť u nás v e-shope.
  • Upozornenie: SYNCHRO kód nemá nič spoločné s kódom PIN kódom alebo VIN číslom! V tomto prípade ide to 16 bajtový kód, ktorý je uložený v immoboxe, ale aj v ECU zároveň.