Suzuki Grand Vitara 1.9DDS - riadiaca jednotka EDC16 + immobox X1T12671M

Špecifický emulátor s prepracovaným algoritmom od renomovaného programátora Ecuserwis, vhodný pre vozidlá Suzuki Grand Vitara s fabrickým imobilizérom systému IMB413-01. Vhodný pre riadiace jednotky EDC16 s komunikáciou CAN a immoboxom X1T12671M, montované k naftovým motorom F9Q (Renault) od r.v. 2004 do 2016. Vo väčšine e-shopov zaoberajúcich sa problematikou immo emulátorov riešenie pre Suzuki Grand Vitara 1.9DDIS nenájdete.

Ten náš je výnimočný, korektne emuluje poškodený imobilizér, a to vďaka prepracovanému a stabilnému algoritmu. Bez problémov môžete urobiť update riadiacej jednotky motora, bez toho aby ste znefunkčnili emuláciu imobilizéra (ako je to u konkurencie), u nás žiadne dáta v riadiacej jednotke motora neprepisujete (vyhnete sa problémom nefunkčnosti klimatizácie, kolísania otáčok motora, strate výkonu, …). Emulácia imobilizéra ostáva plne funkčná.

  • Emulátor si môžete zakúpiť u nás v e-shope.

Pomocou účinnej opravy riadiacich jednotiek prispievame k ochrane životného prostredia. Naše odborné znalosti nám umožňujú obnoviť plnú funkčnosť chybných dielov a šetriť cenné zdroje.

Spoločne tvoríme budúcnosť prostredníctvom udržateľnej regenerácie.