Plug & Play emulátor imobilizéra HIS-5 Honda CRV Keihin 37820-PNB-R02 - detail

Špecifický emulátor s prepracovaným algoritmom od renomovaného programátora Ecuserwis, vhodný pre vozidlá Honda s fabrickým imobilizérom systému HIS-5. Vhodný pre riadiace jednotky od akéhokoľvek výrobcu ale s immoboxom HIS-5 alebo MLB HIS-5, montované k benzínovým motorom. Vo väčšine e-shopov zaoberajúcich sa problematikou immo emulátorov plug&play riešenie pre Honda CRV s Keihin riadiacou jednotkou motora nenájdete.

Ten náš je výnimočný, korektne emuluje poškodený imobilizér, a to vďaka prepracovanému a stabilnému algoritmu. Bez problémov môžete urobiť update riadiacej jednotky motora, bez toho aby ste znefunkčnili emuláciu imobilizéra (ako je to u konkurencie), u nás žiadne dáta v riadiacej jednotke motora neprepisujete (vyhnete sa problémom nefunkčnosti klimatizácie, kolísania otáčok motora, strate výkonu, …). Emulácia imobilizéra ostáva plne funkčná.

  • Emulátor si môžete zakúpiť u nás v e-shope.

Pomocou účinnej opravy riadiacich jednotiek prispievame k ochrane životného prostredia. Naše odborné znalosti nám umožňujú obnoviť plnú funkčnosť chybných dielov a šetriť cenné zdroje.

Spoločne tvoríme budúcnosť prostredníctvom udržateľnej regenerácie.