Riadiaca jednotka Bosch EDC17C74 0281031483 04L907309P VW Golf 1.6 TDI - otvorená

Riadiace jednotky typu EDC17 s Tricore procesormi sú už bežne používanými jednotkami na riadenie motorov s emisnou normou Euro 5. No ako u každej elektroniky, aj tu sa stretávame s poruchami. V tomto prípade sa riadiaca jednotka chovala neštandardne. V závislosti od zmeny počasia (zmeny teplôt) nebolo možné naštartovať motor.

Používame moderné diagnostické nástroje na identifikáciu a riešenie problémov s riadiacimi jednotkami. Procesor TriCore TC1793S, ktorý je osadený v tejto jednotke bol primárne navrhnutý a vyrobený pre ECU na riadenie motora (4-6-8 valcové naftové alebo benzínové motory s priamym vstrekovaním), dvojspojkovej prevodovky, hybridných a elektrických vozidiel alebo systémov odpruženia.

Tento typ riadiacich jednotiek sa používa v osobných automobiloch značky Audi, VW, Seat a Škoda s naftovým motorom o objeme 1,6 a 2.0-litra. Okrem komplexnej opravy, vieme zákazníkovi ponúknuť aj rôzne softvérové úpravy, ako je napr. úprava výkonu vozidla.

Bežné problémy:

  • Chyba komunikácie s riadiacou jednotkou
  • Porucha vstrekovačov
  • Motor štartuje v závislosti od počasia
  • Porucha jednotlivých akčných členov v závislosti od teplôt

Na nami opravené riadiace jednotky sa vzťahuje ročná záruka.

Doba opravy: 3-5 pracovné dni

Pri opravách používame náhradné komponenty špičkovej kvality určené pre automobilový priemysel.

Vo väčšine prípadov po oprave riadiaca jednotka nevyžaduje preprogramovanie, a je pripravená na montáž.

Pomocou účinnej opravy riadiacich jednotiek prispievame k ochrane životného prostredia. Naše odborné znalosti nám umožňujú obnoviť plnú funkčnosť chybných dielov a šetriť cenné zdroje.

Spoločne tvoríme budúcnosť prostredníctvom udržateľnej regenerácie.