OBDSTAR - produkty

OBDSTAR, popredný výrobca diagnostických zariadení pre automobilový priemysel, uviedol na trh dva svoje výrobky, a to MS80STD a Key Master DP Plus C. Tieto moderné zariadenia sú navrhnuté tak, aby poskytovali komplexné diagnostické a programovacie schopnosti pre moderné vozidlá, motocykle, štvorkolky ATV / UTV, snežné a vodné skútre a preto sa stávajú nevyhnutnými nástrojmi pre profesionálnych mechanikov a automobilových nadšencov.

JEDINÝ svojho druhu MS80STD je výkonný diagnostický nástroj vo forme tabletu, ktorý ponúka rozsiahle pokrytie pre mnoho rôznych systémov motocyklov, štvorkoliek ATV / UTV, snežných a vodných skútrov, ako sú napríklad motor, ABS, odometer a ďalšie. Jeho intuitívne užívateľské rozhranie a rýchlosť spracovania dát zabezpečujú jednoduché používanie, zatiaľ čo jeho pokročilé funkcie, ako sú obojsmerná kontrola a automatické programovanie kľúčov, zabezpečujú presnú a efektívne diagnostiku.

Na druhej strane OBDSTAR Key Master DP Plus C je všestranný nástroj, ktorý kombinuje pokročilé diagnostické funkcie so schopnosťou programovať kľúče. Podporuje programovanie imobilizérov, diaľkového ovládania, odometrov, riadiacich jednotiek a tak sa stáva všestranným riešením pre diagnostiku a programovanie systémov vozidla. Jeho ergonomický dizajn a veľký dotykový displej zaisťujú jednoduchý prístup ku všetkým jeho funkciám a jeho dlhá výdrž batérie zabezpečuje, že ho môžete používať aj dlhšie bez potreby nabíjania.

OBDSTAR MS80STD a OBDSTAR Key Master DP Plus C prichádzajú s pravidelnými aktualizáciami, aby zostali vždy aktuálne s najnovším vývojom v automobilovom priemysle. To znamená, že mechanici a automobiloví nadšenci sa môžu spoľahnúť na tieto zariadenia, a zároveň majú možnosť diagnostikovať a opraviť aj tie najkomplexnejšie systémy vozidiel.

Pre Slovensko a Českú republiku sme sa stali oficiálnym predajcom vrátane technickej podpory.