Riadiaca jednotka VAG IAW4VC.V0 036906014AN - emulátor imobilizéra - detail

Ďalší Plug & Play emulátor v našej ponuke, vhodný pre väčšinu starších riadiacich jednotiek s komunikáciou K-line. Nájdete ich vo vozidlách Audi, VW, Seat a Škoda do roku výroby 2004. Áno, u riadiacich jednotiek Bosch EDC15, Siemens 3, 7, 9 a niektorých jednotiek Magneti Marelli je možné softvérovo vypnúť požiadavku na imobilizér, ale sú aj riadiace jednotky, u ktorých nie a nie deaktivovať immo. A tu je možné použiť náš plug & play VAG OLD emulátor (samozrejme ho môžete použiť aj u horeuvedených riadiacich jednotiek).

Stabilný algoritmus od renomovaného programátora automaticky prispôsobí emulátor k riadiacej jednotke motora, či už je rýchlosť komunikácie 2400, 9600 alebo 10400bps. Ten náš je výnimočný, korektne emuluje poškodený imobilizér, a to vďaka prepracovanému algoritmu. Bez problémov môžete urobiť update riadiacej jednotky motora, bez toho aby ste znefunkčnili emuláciu imobilizéra, u nás žiadne dáta v riadiacej jednotke motora neprepisujete (vyhnete sa problémom nefunkčnosti klimatizácie, kolísania otáčok motora, strate výkonu, …). Emulácia imobilizéra ostáva plne funkčná.

Info: Iné metódy použité na deaktiváciu imobilizéra v tomto type riadiacej jednotky vedú k vnútornej chybe alebo nemožnosti správne nakódovať jednotku!

  • Emulátor si môžete zakúpiť u nás v e-shope.