Emulátor immo Hyundai Bosch Kefico M7.9.8

Jedinečný emulátor s prepracovaným algoritmom, vhodný pre  pre vozidlá Hyundai a KIA kde nefunguje fabrický imobilizér. Vhodný pre všetky vozidlá s immo boxom SMARTRA 1, SMARTRA 2 alebo SMARTRA 3. Náš emulátor plne nahrádza pôvodný OEM immobox, vrátane kľúča (2v1)! Je kompatibilný s riadiacimi jednotkami, ako napr. Bosch M7.9.x, Bosch EDC15C7, Kefico M7.9.x, Siemens SIMK41, Siemens SIMK43, Bosch EDC16C39, a iné. Pre správnu funkčnosť emulátora je potrebné poznať PIN kód.

Najčastejšom príčinou nefunkčnosti je strata synchronizácie alebo poškodenie immo boxu, ku ktorej dochádza pri prerušení napájania riadiacej jednotky alebo prepätí. Vo väčšine e-shopoch zaoberajúcich sa problematikou immo emulátorov nájdete kopec „spoľahlivých“ typov, s ktorými neskôr bojujete, a riadiace jednotky sa vracajú na reklamáciu.

No ten náš je výnimočný, korektne emuluje poškodený imobilizér, a to vďaka prepracovanému algoritmu. Bez problémov môžete urobiť update riadiacej jednotky motora, bez toho aby ste znefunkčnili emuláciu imobilizéra (ako je to u konkurencie), u nás žiadne dáta v riadiacej jednotke motora neprepisujete (vyhnete sa problémom kolísania otáčok motora, strate výkonu, …). Emulácia imobilizéra ostáva plne funkčná.

  • Riadiacu jednotku M7.9.8 nájdete napr. vo vozidlách Hyundai Accent, Kia Ceed alebo Rio
  • Emulátor si môžete zakúpiť u nás v e-shope.