Opäť všestranné využitie výnimočného emulátora UNICAN. Tentoraz pre vozidlá Iveco s rýchlosťou zbernice CAN 500 kbps a riadiacou jednotkou Bosch EDC17CP52 0281018453. Po inštalácii emulátora, vozidlo funguje bez konfliktov na CAN zbernici a rôznych chybových hlášok, nie je nutné žiadne vodiče prerušovať.

Najčastejšom príčinou nefunkčnosti je strata synchronizácie alebo poškodenie BSI modulu (Built-In Systems Interface), ku ktorej dochádza pri prerušení napájania riadiacej jednotky alebo prepätí. Vo väčšine e-shopoch zaoberajúcich sa problematikou immo emulátorov nájdete kopec „spoľahlivých“ typov, s ktorými neskôr bojujete, a riadiace jednotky sa vracajú na reklamáciu.

No ten náš je výnimočný, korektne emuluje poškodený imobilizér, a to vďaka prepracovanému algoritmu. Bez problémov môžete urobiť update riadiacej jednotky motora, bez toho aby ste znefunkčnili emuláciu imobilizéra. S našim emulátorom žiadne dáta v riadiacej jednotke motora neprepisujete (vyhnete sa problémom kolísania otáčok motora, strate výkonu, …). Emulácia imobilizéra ostáva plne funkčná.

  • Emulátor si môžete zakúpiť u nás v e-shope.

Pomocou účinnej opravy riadiacich jednotiek prispievame k ochrane životného prostredia. Naše odborné znalosti nám umožňujú obnoviť plnú funkčnosť chybných dielov a šetriť cenné zdroje.

Spoločne tvoríme budúcnosť prostredníctvom udržateľnej regenerácie.