Športové sanie RacingLine pre motory VAG MQB 2.0 TDI

Športové sanie RacingLine pre motory VAG MQB 2.0 TDI

387,00

Na objednávku

Športové sanie studeného vzduchu RacingLine pre motory 2.0TDI MQB-platforma

Na objednávku

Katalógové číslo: VWR12G70D Kategórie: , Značka:

O produkte

Jedným z najobľúbenejších produktov je kit VWR Cold-Air Intake System od RacingLine, ktorý umožňuje nasať studený a hustý vzduch z vonkajšej strany motorového priestoru, aby motor dosiahol efektívnejšie využitie výkonu.

Trojvrstvová konštrukcia TriFoam ™ s jednoducho najlepším filtračným materiálom na trhu je kľúčom k dosiahnutiu maximálneho prúdenia vzduchu do motora. Každý filter je vyrobený vo Veľkej Británii a je vyvinutý pre použitie vo vozidlách TDI Volkswagen group. Systém prináša skutočne impozantný nárast prietoku vzduchuaž o 9% vyšší oproti pôvodnému nasávaciemu systému. Vďaka vyššej účinnosti systému je zaručená blesková odozva pri akcelerácii.

Ak sa vaše auto pravidelne používa v prašnom prostredí, odporúčame, aby ste si filter pravidelne aspoň raz ročne alebo každých 15 000km jednoduchým postupom čistili a znovu olejovali. Naša čistiaca sada Oil and Cleaner Kit vám vždy pomôže udržať váš filter v špičkovom stave a zabezpečí, že komplexná trojvrstvová pena bude aj po mnohých rokoch prinášať svoje výhody v oblasti výkonu a filtrácie. Je dôležité, aby sa používala len táto čistiaca sada, pretože bola špeciálne vyvinutá na prácu s týmto trojvrstvovým penovým filtračným materiálom.

Určené pre vozidlá:

  • VW Golf 7 2.0 TDI 2014
  • Audi A3 2.0 TDI 2013- + 8V
  • SEAT Leon III 2.0 TDI 2014+
  • Skoda Octavia III 2014+

Ďalšie informácie

Výrobca

Vozidlo

, , ,