fbpx

Vzduchový filter s vysokým prietokom RacingLine – Polo GTI (6C) / Audi S1 2014+

Vzduchový filter s vysokým prietokom RacingLine – Polo GTI (6C) / Audi S1 2014+

92,00

Na objednávku

Vzduchový filter s vysokým prietokom RacingLine pre vozidlá Polo GTI 6R, Ibiza Cupra a Audi S3

Na objednávku

Katalógové číslo: VWR11P1GT Kategória:

O produkte

Sortiment panelových vzduchových filtrov RacingLine s vysokým prietokom nahrádza továrenské papierové filtre vylepšeným penovým filtrom s vysokým prietokom a s možnosťou opakovaného použitia. Výmena vzduchového filtra je jedným z najefektívnejších vylepšení, ktoré môžete urobiť, aby motor mohol lepšie dýchať a tým pracovať efektívnejšie – zvyšuje účinnosť motora, a tým aj spotrebu energie a paliva. Odstránením obmedzení, ktoré poskytuje štandardný papierový vzduchový filter, umožní filtru RacingLine významné zvýšenie prietoku vzduchu do sacieho potrubia.

Filter sa skladá z trojvrstvovej TriFoam ™ polyuretánovej peny s otvorenými bunkami, ktorý poskytuje výnimočne vysokú úroveň filtrácie, ktorá chráni motor pred nečistotami vo vzduchu čo poskytuje najvyššiu úroveň filtrácie na ochranu motor. Testy ukázali, že zvýšeným prietokom vzduchu po montáži vzduchového filtra RacingLine môže motor dostať ďalší 15 Nm krútiaceho momentu pre motor 2.0 TSI. Malý, ale užitočný rozdiel v pocite stredného rozsahu výkonu vozidla.

Vďaka zlepšenej účinnosti si mnohí zákazníci všimli zlepšenie spotreby paliva pri normálnej jazde, zvyčajne okolo 10% v závislosti od modelu.

Ak sa vaše auto pravidelne používa v prašnom prostredí, odporúčame, aby ste si filter pravidelne aspoň raz ročne alebo každých 15 000km jednoduchým postupom čistili a znovu olejovali. Naša čistiaca sada Oil and Cleaner Kit vám vždy pomôže udržať váš filter v špičkovom stave a zabezpečí, že komplexná trojvrstvová pena bude aj po mnohých rokoch prinášať svoje výhody v oblasti výkonu a filtrácie. Je dôležité, aby sa používala len táto čistiaca sada, pretože bola špeciálne vyvinutá na prácu s týmto trojvrstvovým penovým filtračným materiálom.

Určené pre vozidlá:

  • Volkswagen Polo GTI 1.8 2017+ 6C
  • Seat Ibiza Cupra 1.8 TSI 2017+ 6J
  • Audi S1 2.0 TSI 2015+

 

Ďalšie informácie

Výrobca

Vozidlo

, ,