fbpx

Športové sanie RacingLine pre motory VAG MQB 2.0 TDI

RacingLine Performance logo

Športové sanie RacingLine pre motory VAG MQB 2.0 TDI

379,00

Na objednávku

Športové sanie studeného vzduchu RacingLine pre motory 2.0TDI MQB-platforma

Na objednávku

Katalógové číslo: VWR12G70D Kategórie: ,

O produkte

Jedným z najobľúbenejších produktov je kit VWR Cold-Air Intake System od RacingLine, ktorý umožňuje nasať studený a hustý vzduch z vonkajšej strany motorového priestoru, aby motor dosiahol efektívnejšie využitie výkonu.

Trojvrstvová konštrukcia TriFoam ™ s jednoducho najlepším filtračným materiálom na trhu je kľúčom k dosiahnutiu maximálneho prúdenia vzduchu do motora. Každý filter je vyrobený vo Veľkej Británii a je vyvinutý pre použitie vo vozidlách TDI Volkswagen group. Systém prináša skutočne impozantný nárast prietoku vzduchuaž o 9% vyšší oproti pôvodnému nasávaciemu systému. Vďaka vyššej účinnosti systému je zaručená blesková odozva pri akcelerácii.

Ak sa vaše auto pravidelne používa v prašnom prostredí, odporúčame, aby ste si filter pravidelne aspoň raz ročne alebo každých 15 000km jednoduchým postupom čistili a znovu olejovali. Naša čistiaca sada Oil and Cleaner Kit vám vždy pomôže udržať váš filter v špičkovom stave a zabezpečí, že komplexná trojvrstvová pena bude aj po mnohých rokoch prinášať svoje výhody v oblasti výkonu a filtrácie. Je dôležité, aby sa používala len táto čistiaca sada, pretože bola špeciálne vyvinutá na prácu s týmto trojvrstvovým penovým filtračným materiálom.

Určené pre vozidlá:

  • VW Golf 7 2.0 TDI 2014
  • Audi A3 2.0 TDI 2013- + 8V
  • SEAT Leon III 2.0 TDI 2014+
  • Skoda Octavia III 2014+

Ďalšie informácie

Výrobca
Vozidlo

, , ,