fbpx

Športové sanie RacingLine pre motory VAG 2.0 TFSI K04

RacingLine Performance logo

Športové sanie RacingLine pre motory VAG 2.0 TFSI K04

510,00

Na objednávku

Športové sanie studeného vzduchu RacingLine pre motory 2.0TFSi EA113 s turbom K04.

Na objednávku

Katalógové číslo: VWR12G60R Kategórie: ,

O produkte

Jedným z najobľúbenejších produktov je kit VWR Cold-Air Intake System od RacingLine, ktorý umožňuje nasať studený a hustý vzduch z vonkajšej strany motorového priestoru, aby motor dosiahol efektívnejšie využitie výkonu. Je vyvinutý pre vozidlá s motorm 2.0 TFSI s turbom K04 v modeloch Golf 6R, Scirocco R a Golf 5 GTI Edition 30.

Toto sanie bolo pomocou počítačových simulácií optimalizované na čo najvyšší prietok pri zachovaní dokonalej filtrácie. Sanie využíva celú prednú časť za mriežkou chladiča. Špeciálna vložka filtra s jednoducho najlepším filtračným TriFoam ™  materiálom na trhu je kľúčom k dosiahnutiu maximálneho prúdenia vzduchu do motora. Každý filter je vyrobený vo Veľkej Británii a je vyvinutý pre použitie vo vozidlách TFSI Volkswagen group. Systém prináša skutočne impozantný nárast prietoku vzduchuaž o 9% vyšší oproti pôvodnému nasávaciemu systému. Vďaka vyššej účinnosti systému je zaručená blesková odozva pri akcelerácii.

Ak sa vaše auto pravidelne používa v prašnom prostredí, odporúčame, aby ste si filter pravidelne aspoň raz ročne alebo každých 15 000km jednoduchým postupom čistili a znovu olejovali. Naša čistiaca sada Oil and Cleaner Kit vám vždy pomôže udržať váš filter v špičkovom stave a zabezpečí, že komplexná trojvrstvová pena bude aj po mnohých rokoch prinášať svoje výhody v oblasti výkonu a filtrácie. Je dôležité, aby sa používala len táto čistiaca sada, pretože bola špeciálne vyvinutá na prácu s týmto trojvrstvovým penovým filtračným materiálom.

Určené pre vozidlá:

 

  • Volkswagen Golf 6 R 2009-2014 5K
  • Volkswagen Scirocco R 2009+
  • Volkswagen Golf 5 GTI ED30/Pirelli 2006-2007 1K

Ďalšie informácie

Výrobca
Vozidlo

, ,