fbpx

Športové sanie RacingLine pre Golf 6 GTI, Scirocco GT a Audi A3 s motormi 2,0 TSI

RacingLine Performance logo

Športové sanie RacingLine pre Golf 6 GTI, Scirocco GT a Audi A3 s motormi 2,0 TSI

344,00

Na objednávku

Športové sanie studeného vzduchu RacingLine pre motory 2.0 TSI EA888.1

Na objednávku

Katalógové číslo: VWR12G6GT Kategórie: ,

O produkte

Jedným z najobľúbenejších produktov je kit VWR Cold-Air Intake System od RacingLine, ktorý umožňuje nasať studený a hustý vzduch z vonkajšej strany motorového priestoru, aby motor dosiahol efektívnejšie využitie výkonu. Je vyvinutý pre vozidlá s motorm  2.0 TSI EA888.1

 

Toto sanie bolo pomocou počítačových simulácií optimalizované na čo najvyšší prietok pri zachovaní dokonalej filtrácie. Sanie využíva prednú časť za mriežkou chladiča. Špeciálna vložka filtra s jednoducho najlepším filtračným TriFoam ™  materiálom na trhu je kľúčom k dosiahnutiu maximálneho prúdenia vzduchu do motora. Každý filter je vyrobený vo Veľkej Británii a je vyvinutý pre použitie vo vozidlách Volkswagen group. Systém prináša skutočne impozantný nárast prietoku vzduchuaž o 9% vyšší oproti pôvodnému nasávaciemu systému. Vďaka vyššej účinnosti systému je zaručená blesková odozva pri akcelerácii.

Ak sa vaše auto pravidelne používa v prašnom prostredí, odporúčame, aby ste si filter pravidelne aspoň raz ročne alebo každých 15 000km jednoduchým postupom čistili a znovu olejovali. Naša čistiaca sada Oil and Cleaner Kit vám vždy pomôže udržať váš filter v špičkovom stave a zabezpečí, že komplexná trojvrstvová pena bude aj po mnohých rokoch prinášať svoje výhody v oblasti výkonu a filtrácie. Je dôležité, aby sa používala len táto čistiaca sada, pretože bola špeciálne vyvinutá na prácu s týmto trojvrstvovým penovým filtračným materiálom.

V prípade poškodenia vzduchového filtra viete zakúpiť jeho náhradu VWR12G6GTFO

Určené pre vozidlá:

  • VW Golf 6 GTI 2009-2014 5K
  • VW Scirocco 2.0 TSI / TDI 2008 – 2014 (iba EA888.1)
  • Audi A3 2003-2012 8P

Ďalšie informácie

Výrobca
Vozidlo

, ,