fbpx

Športové sanie RacingLine pre Audi TT mk2 s motorom 2.0 TFSI

RacingLine Performance logo

Športové sanie RacingLine pre Audi TT mk2 s motorom 2.0 TFSI

524,00

Na objednávku

Športové sanie studeného vzduchu RacingLine pre Audi TT mk2 (8J) s motorom 2.0 TFSI

Na objednávku

Katalógové číslo: VWR121020 Kategórie: ,

O produkte

Jedným z najobľúbenejších produktov je kit VWR Cold-Air Intake System od RacingLine, ktorý umožňuje nasať studený a hustý vzduch z vonkajšej strany motorového priestoru, aby motor dosiahol efektívnejšie využitie výkonu. Je vyvinutý iba pre Audi TT mk2 s motorom 2.0 TFSI.

 

Toto sanie bolo pomocou počítačových simulácií optimalizované na čo najvyšší prietok pri zachovaní dokonalej filtrácie. Sanie využíva prednú časť za mriežkou chladiča. Špeciálna vložka filtra s jednoducho najlepším filtračným TriFoam ™  materiálom na trhu je kľúčom k dosiahnutiu maximálneho prúdenia vzduchu do motora. Každý filter je vyrobený vo Veľkej Británii a je vyvinutý pre použitie vo vozidlách Volkswagen group. Systém prináša skutočne impozantný nárast prietoku vzduchuaž o 9% vyšší oproti pôvodnému nasávaciemu systému. Vďaka vyššej účinnosti systému je zaručená blesková odozva pri akcelerácii.

Ak sa vaše auto pravidelne používa v prašnom prostredí, odporúčame, aby ste si filter pravidelne aspoň raz ročne alebo každých 15 000km jednoduchým postupom čistili a znovu olejovali. Naša čistiaca sada Oil and Cleaner Kit vám vždy pomôže udržať váš filter v špičkovom stave a zabezpečí, že komplexná trojvrstvová pena bude aj po mnohých rokoch prinášať svoje výhody v oblasti výkonu a filtrácie. Je dôležité, aby sa používala len táto čistiaca sada, pretože bola špeciálne vyvinutá na prácu s týmto trojvrstvovým penovým filtračným materiálom.

 

Určené pre vozidlá:

  • Audi TT 2.0 TFSI II 2006-2014 8J

Ďalšie informácie

Výrobca
Vozidlo

,