fbpx

Športové sanie RacingLine pre Audi S1 s motorom 2.0TFSI

RacingLine Performance logo

Športové sanie RacingLine pre Audi S1 s motorom 2.0TFSI

413,00

Na objednávku

Športové sanie studeného vzduchu RacingLine pre Audi S1 s motorom 2.0 TFSI s označením EA888

Na objednávku

Katalógové číslo: VWR12A1S1 Kategórie: ,

O produkte

Jedným z najobľúbenejších produktov je kit VWR Cold-Air Intake System od RacingLine, ktorý umožňuje nasať studený a hustý vzduch z vonkajšej strany motorového priestoru, aby motor dosiahol efektívnejšie využitie výkonu. Je vyvinutý pre Audi S1 s motorom 2.0TFSI

 

Toto sanie bolo pomocou počítačových simulácií optimalizované na čo najvyšší prietok pri zachovaní dokonalej filtrácie. Špeciálna vložka filtra s jednoducho najlepším filtračným TriFoam ™  materiálom na trhu je kľúčom k dosiahnutiu maximálneho prúdenia vzduchu do motora. Každý filter je vyrobený vo Veľkej Británii a je vyvinutý pre použitie vo vozidlách Volkswagen group. Systém prináša skutočne impozantný nárast prietoku vzduchuaž o 9% vyšší oproti pôvodnému nasávaciemu systému. Vďaka vyššej účinnosti systému je zaručená blesková odozva pri akcelerácii.

Ak sa vaše auto pravidelne používa v prašnom prostredí, odporúčame, aby ste si filter pravidelne aspoň raz ročne alebo každých 15 000km jednoduchým postupom čistili a znovu olejovali. Naša čistiaca sada Oil and Cleaner Kit vám vždy pomôže udržať váš filter v špičkovom stave a zabezpečí, že komplexná trojvrstvová pena bude aj po mnohých rokoch prinášať svoje výhody v oblasti výkonu a filtrácie. Je dôležité, aby sa používala len táto čistiaca sada, pretože bola špeciálne vyvinutá na prácu s týmto trojvrstvovým penovým filtračným materiálom.

 

Určené pre vozidlá:

  • Audi S1 2.0 TFSI 2015-2018

Ďalšie informácie

Výrobca
Vozidlo