fbpx

Športové sanie RacingLine pre 1.4 TSI ‚Twincharge‘ – Polo GTI, Ibiza Cupra a Fabia vRS

Športové sanie RacingLine pre 1.4 TSI ‚Twincharge‘ – Polo GTI, Ibiza Cupra a Fabia vRS

352,00

Na objednávku

Športové sanie studeného vzduchu RacingLine pre motory 1.4 TSI

Na objednávku

Katalógové číslo: VWR12P0GT Kategórie: , Značka:

O produkte

Jedným z najobľúbenejších produktov je kit VWR Cold-Air Intake System od RacingLine, ktorý umožňuje nasať studený a hustý vzduch z vonkajšej strany motorového priestoru, aby motor dosiahol efektívnejšie využitie výkonu. Je vyvinutý pre vozidlá s motorm  1,4 TSI

 

Toto sanie bolo pomocou počítačových simulácií optimalizované na čo najvyšší prietok pri zachovaní dokonalej filtrácie. Sanie využíva prednú časť za mriežkou chladiča. Špeciálna vložka filtra s jednoducho najlepším filtračným TriFoam ™  materiálom na trhu je kľúčom k dosiahnutiu maximálneho prúdenia vzduchu do motora. Každý filter je vyrobený vo Veľkej Británii a je vyvinutý pre použitie vo vozidlách Volkswagen group. Systém prináša skutočne impozantný nárast prietoku vzduchuaž o 9% vyšší oproti pôvodnému nasávaciemu systému. Vďaka vyššej účinnosti systému je zaručená blesková odozva pri akcelerácii.

Ak sa vaše auto pravidelne používa v prašnom prostredí, odporúčame, aby ste si filter pravidelne aspoň raz ročne alebo každých 15 000km jednoduchým postupom čistili a znovu olejovali. Naša čistiaca sada Oil and Cleaner Kit vám vždy pomôže udržať váš filter v špičkovom stave a zabezpečí, že komplexná trojvrstvová pena bude aj po mnohých rokoch prinášať svoje výhody v oblasti výkonu a filtrácie. Je dôležité, aby sa používala len táto čistiaca sada, pretože bola špeciálne vyvinutá na prácu s týmto trojvrstvovým penovým filtračným materiálom.

 

Určené pre vozidlá:

  • Volkswagen Polo GTI 1.4  2009-2017 6R
  • Seat Ibiza Cupra 1.4 2009-2015 6J
  • Skoda Fabia vRS 1.4 2010-2014 5J

Ďalšie informácie

Výrobca

Vozidlo

, ,