fbpx

Športové sanie Forge pre Honda Civic Type R (FK8) 2.0 Turbo

Forge Motorsport logo

Športové sanie Forge pre Honda Civic Type R (FK8) 2.0 Turbo

299,00

Na objednávku

Športové sanie od Forge Motorsport je určené pre Honda Civic Type R (FK8) s motorom 2.0 Turbo. Obsahuje objemný vzduchový filter od firmy Pipercross a sacie potrubie, ktoré sa pripája cez silikónovú redukčnú hadicu na turbo.

Katalógové číslo: FMINDK27 Kategória:

O produkte

Spoločnosť Forge Motorsport vyvinula tento systém nasávania vzduchu s otvoreným kužeľovým filtrom pre model Honda Civic Type-R (FK8), ktorý ponúka zvýraznenie zvuku počas nasávania, veľmi užitočné zvýšenie výkonu v celom strednom a hornom spektre otáčok. Pridá +13HP a +30 Nm krútiaceho momentu. Sanie využíva vysokokvalitné 4-vrstvové silikónové hadice v čiernej alebo červenej farbe a telo váhy vzduchu (MAF) opracované pomocou CNC z jedného kusu hliníka. Hadice a MAF boli skonštruované tak, aby bol prechod medzi nimi hladký, čím sa znížili turbulencie v sacej hadici a maximalizoval sa prietok vzduchu.

Systém prináša skutočne impozantný nárast prietoku vzduchuaž o 9% vyšší oproti pôvodnému nasávaciemu systému. Vďaka vyššej účinnosti systému je zaručená blesková odozva pri akcelerácii.

Ďalšie informácie

Výrobca
Vozidlo

Povrchová úprava

Čierna (anodizovaný hliník)

Farba hadice

červená, čierna