fbpx

Športové sanie Forge pre Honda Civic Type R (FK8) 2.0 Turbo

Forge Motorsport logo

Športové sanie Forge pre Honda Civic Type R (FK8) 2.0 Turbo

299,00

Na objednávku

Športové sanie od Forge Motorsport je určené pre Honda Civic Type R (FK8) s motorom 2.0 Turbo. Obsahuje objemný vzduchový filter od firmy Pipercross a sacie potrubie, ktoré sa pripája cez silikónovú redukčnú hadicu na turbo.

Katalógové číslo: FMINDK27 Kategória:

O produkte

Spoločnosť Forge Motorsport vyvinula tento systém nasávania vzduchu s otvoreným kužeľovým filtrom pre model Honda Civic Type-R (FK8), ktorý ponúka zvýraznenie zvuku počas nasávania, veľmi užitočné zvýšenie výkonu v celom strednom a hornom spektre otáčok. Pridá +13HP a +30 Nm krútiaceho momentu. Sanie využíva vysokokvalitné 4-vrstvové silikónové hadice v čiernej alebo červenej farbe a telo váhy vzduchu (MAF) opracované pomocou CNC z jedného kusu hliníka. Hadice a MAF boli skonštruované tak, aby bol prechod medzi nimi hladký, čím sa znížili turbulencie v sacej hadici a maximalizoval sa prietok vzduchu.

Systém prináša skutočne impozantný nárast prietoku vzduchuaž o 9% vyšší oproti pôvodnému nasávaciemu systému. Vďaka vyššej účinnosti systému je zaručená blesková odozva pri akcelerácii.

Ukážka systému sania

Ďalšie informácie

Výrobca
Vozidlo

Povrchová úprava

Čierna (anodizovaný hliník)

Farba hadice

červená, čierna