fbpx

Športové sanie RacingLine pre motory VAG 2.0 TFSI K03 (EA113)

RacingLine Performance logo

Športové sanie RacingLine pre motory VAG 2.0 TFSI K03 (EA113)

502,60

Na objednávku

Športové sanie studeného vzduchu RacingLine pre motory 2.0 TFSI – EA113 s turbom K03

Na objednávku

Katalógové číslo: VWR12G5GT Kategórie: ,

O produkte

Jedným z najobľúbenejších produktov je kit VWR Cold-Air Intake System od RacingLine, ktorý umožňuje nasať studený a hustý vzduch z vonkajšej strany motorového priestoru, aby motor dosiahol efektívnejšie využitie výkonu. Je vyvinutý pre vozidlá s motorm 2.0 TFSI – EA113 s turbom K03 .

 

Toto sanie bolo pomocou počítačových simulácií optimalizované na čo najvyšší prietok pri zachovaní dokonalej filtrácie. Špeciálna filtračná vložka s jednoducho najlepším filtračným TriFoam ™  materiálom na trhu je kľúčom k dosiahnutiu maximálneho prúdenia vzduchu do motora. Každý filter je vyrobený vo Veľkej Británii a je vyvinutý pre použitie vo vozidlách Volkswagen group. Systém prináša skutočne impozantný nárast prietoku vzduchuaž o 9% vyšší oproti pôvodnému nasávaciemu systému. Vďaka vyššej účinnosti systému je zaručená blesková odozva pri akcelerácii.

Ak sa vaše auto pravidelne používa v prašnom prostredí, odporúčame, aby ste si filter pravidelne aspoň raz ročne alebo každých 15 000km jednoduchým postupom čistili a znovu olejovali. Naša čistiaca sada Oil and Cleaner Kit vám vždy pomôže udržať váš filter v špičkovom stave a zabezpečí, že komplexná trojvrstvová pena bude aj po mnohých rokoch prinášať svoje výhody v oblasti výkonu a filtrácie. Je dôležité, aby sa používala len táto čistiaca sada, pretože bola špeciálne vyvinutá na prácu s týmto trojvrstvovým penovým filtračným materiálom.

 

Určené pre vozidlá:

  • VW Golf 5 GTI 2005-2008 1K
  • VW Jetta V GLI 2005-2011 1K

Ďalšie informácie

Výrobca
Vozidlo

, ,