fbpx

Náhradný montážny držiak a remienok RacingLine

RacingLine Performance logo

Náhradný montážny držiak a remienok RacingLine

35,00

Na objednávku

Náhradný montážny držiak a remienok pre kit systému sania RacingLine Performance.

Na objednávku

Katalógové číslo: VWR1200BRAC Kategória:

O produkte

Tento montážny držiak a remienok  je náhradný diel pre kit studeného sania RacingLine. V prípade jeho poškodenia je potrebné diel vymeniť za nový.

Sortiment vzduchových filtrov RacingLine s vysokým prietokom nahrádza továrenské papierové filtre vylepšeným penovým filtrom s vysokým prietokom a s možnosťou opakovaného použitia. Výmena vzduchového filtra je jedným z najefektívnejších vylepšení, ktoré môžete urobiť, aby motor mohol lepšie dýchať a tým pracovať efektívnejšie – zvyšuje účinnosť motora, a tým aj spotrebu energie a paliva. Odstránením obmedzení, ktoré poskytuje štandardný papierový vzduchový filter, umožní filtru RacingLine významné zvýšenie prietoku vzduchu do sacieho potrubia.

Filter sa skladá z trojvrstvovej TriFoam ™ polyuretánovej peny s otvorenými bunkami, ktorý poskytuje výnimočne vysokú úroveň filtrácie, ktorá chráni motor pred nečistotami vo vzduchu čo poskytuje najvyššiu úroveň filtrácie na ochranu motor. Testy ukázali, že zvýšeným prietokom vzduchu po montáži vzduchového filtra RacingLine môže motor dostať ďalšie desiatky Nm krútiaceho momentu pre motor. Malý, ale užitočný rozdiel v pocite stredného rozsahu výkonu vozidla.

Vďaka zlepšenej účinnosti si mnohí zákazníci všimli zlepšenie spotreby paliva pri normálnej jazde, zvyčajne okolo 10% v závislosti od modelu.