fbpx

Náhradný kryt pre vzuchové filtre RacingLine

RacingLine Performance logo

Náhradný kryt pre vzuchové filtre RacingLine

104,00

Na objednávku

Náhradný kryt pre vzuchové filtre RacingLine pouzívané v kitoch VWR12G60R a VWR12G60D

Na objednávku

Katalógové číslo: VWR12G60RAB Kategória:

O produkte

Tento kryt je náhradný diel pre kit studeného sania s označením VWR12G60R a VWR12G60D ktoré sa používajú pre motory TFSI a TDI. V prípade jeho poškodenia je potrebné diel vymeniť za nový aby motor nasával len studený vzduch bez nečistôt.

Sortiment vzduchových filtrov RacingLine s vysokým prietokom nahrádza továrenské papierové filtre vylepšeným penovým filtrom s vysokým prietokom a s možnosťou opakovaného použitia. Výmena vzduchového filtra je jedným z najefektívnejších vylepšení, ktoré môžete urobiť, aby motor mohol lepšie dýchať a tým pracovať efektívnejšie – zvyšuje účinnosť motora, a tým aj spotrebu energie a paliva. Odstránením obmedzení, ktoré poskytuje štandardný papierový vzduchový filter, umožní filtru RacingLine významné zvýšenie prietoku vzduchu do sacieho potrubia.

Filter sa skladá z trojvrstvovej TriFoam ™ polyuretánovej peny s otvorenými bunkami, ktorý poskytuje výnimočne vysokú úroveň filtrácie, ktorá chráni motor pred nečistotami vo vzduchu čo poskytuje najvyššiu úroveň filtrácie na ochranu motor. Testy ukázali, že zvýšeným prietokom vzduchu po montáži vzduchového filtra RacingLine môže motor dostať ďalšie desiatky Nm krútiaceho momentu pre motor. Malý, ale užitočný rozdiel v pocite stredného rozsahu výkonu vozidla.

Vďaka zlepšenej účinnosti si mnohí zákazníci všimli zlepšenie spotreby paliva pri normálnej jazde, zvyčajne okolo 10% v závislosti od modelu.

 

Určené pre sanie vzduchu:

  • VWR12G60D
  • VWR12G60R