fbpx

Tepelná izolácia turba Forge pre VAG s motorom EA888.3

Forge Motorsport logo

Tepelná izolácia turba Forge pre VAG s motorom EA888.3

79,00

Na objednávku

Tepelná izolácia na turbo pre motory EA888 3gen od Forge Motorsport udržiava teplo tam, kde je potrebné, vďaka čomu urýchľuje prúdenie výfukových plynov a zmenšuje turbodieru. Chráni motorové komponenty pred sálavým teplom a znižuje teplotu nasávaného vzduchu.

Na objednávku

Katalógové číslo: FMTUBL1 Kategória:

O produkte

Tepelná izolácia na turbo od Forge Motorsport udržiava teplo tam, kde je potrebné a chráni pred ním tam, kde to nie je žiadúce. Vďaka udržaniu tepla vo výfukovej časti turba sa urýchľuje prúdenie výfukových plynov a zmenšuje turbodiera. Naopak vďaka zníženiu sálavého tepla sú menej namáhané mnohé diely motora v blízkosti turba čo predlžuje ich životnosť. Navyše sa tým zníži aj teplota nastudenej strane turba, čo má za následok nižšiu teplotu nasávaného vzduchu a teda väčší objem kyslíka v nasávanej zmesi.

Tepelná izolácia je vyrobená z kvalitných komponentov. Vonkajší obal je z uhlíkových vláken a vnútorná izolačná vrstva je tvorená z vlny kremičitanu vápenatého. Táto kombinácia zvláda priamu tepelnú odolnosť až do 980°C a odolnosť proti sálavému teplu do 1370°C.

Vhodné tiež pre:

  • T4
  • T5
  • T25
  • The Garrett GTX28 a GTX30
  • Borg Warner EFR6258

Súčasťou balenia je Forge tepelná izolácia a pružiny pre zaistenie obalu na turbe.