fbpx

Tepelná izolácia turba Forge pre Honda Civic Type-R Fk2/Fk8

Forge Motorsport logo

Tepelná izolácia turba Forge pre Honda Civic Type-R Fk2/Fk8

139,00

Na objednávku

Tepelná izolácia na turbo od Forge Motorsport udržiava teplo tam, kde je potrebné, vďaka čomu urýchľuje prúdenie výfukových plynov a zmenšuje turbodieru. Chráni motorové komponenty pred sálavým teplom a znižuje teplotu nasávaného vzduchu.

Na objednávku

Katalógové číslo: FMTUBL7 Kategória:

O produkte

Tepelná izolácia na turbo od Forge Motorsport udržiava teplo tam, kde je potrebné a chráni pred ním tam, kde to nie je žiadúce. Vďaka udržaniu tepla vo výfukovej časti turba sa urýchľuje prúdenie výfukových plynov a zmenšuje turbodiera. Naopak vďaka zníženiu sálavého tepla sú menej namáhané mnohé diely motora v blízkosti turba čo predlžuje ich životnosť. Navyše sa tým zníži aj teplota nastudenej strane turba, čo má za následok nižšiu teplotu nasávaného vzduchu a teda väčší objem kyslíka v nasávanej zmesi.

Tepelná izolácia je vyrobená z kvalitných komponentov. Vonkajší obal je z uhlíkových vláken a vnútorná izolačná vrstva je tvorená z vlny kremičitanu vápenatého. Táto kombinácia zvláda priamu tepelnú odolnosť až do 980°C a odolnosť proti sálavému teplu do 1370°C.

Súčasťou balenia je Forge tepelná izolácia a nerezový drôt pre zaistenie obalu na turbe.

Ďalšie informácie

Výrobca
Vozidlo

,