fbpx

Chladič oleja Forge pre Hyundai i30N / Veloster N

Forge Motorsport logo

Chladič oleja Forge pre Hyundai i30N / Veloster N

649,00

Na sklade

Prídavný chladič oleja pre Hyundai i30N a Veloster N. Chladič zachováva pôvodný systém chladenia vodou a pridáva ďalší okruh pre chladenie oleja vzduchom.

Katalógové číslo: FMOC11 Kategórie: ,

O produkte

Vyvinutý na základe priameho zapojenia sa do BTCC, spoločnosť Forge uviedla na trh kit chladiča oleja pre modely Hyundai i30N a Veloster N. Celý systém je navrhnutý tak, aby bola jeho inštalácia jednoduchá a nevyžadovala žiadne úpravy vozidla.

Chladič oleja Forge je vhodný najmä pre upravené vozidlá, kde nárast výkonu tiež znamená zvýšené teploty. Rastúce teploty oleja môžu mať za následok nedostatočné mazanie a trhanie olejového filmu, čo môže mať fatálne následky pre motor. Preto je Forge FMOC11 nevyhnutným produktom pre každého nadšenca motoršportu a tuningu. Umiestnenie chladiča oleja v prednej časti mriežky chladiča vozidla umožňuje lepšie prúdenie vzduchu. Počas vývoja tohto produktu vývojový tím Forge zaznamenal výrazné zníženie teploty oleja.

Na rozdiel od univerzálneho olejového chladiča má FMOC11 laserom rezanú hliníkovú konzolu, ktorá zaisťuje dokonalé uchytenie na prednú výstuhu nárazníka. Kit obsahuje všetky diely potrebné na jeho montáž vrátane predpripraveného vysokokvalitného olejové vedenia AN-8 s dvojitým opletaním.

Chladič oleja Forge pre Hyundai i30N a Veloster N - FMOC11

Ďalšie informácie

Výrobca
Vozidlo

,

Povrchová úprava

Strieborná (leštený hliník), Čierna (anodizovaný hliník)