fbpx

Zadná výstuha karosérie RacingLine pre VAG MQB

RacingLine Performance logo

Zadná výstuha karosérie RacingLine pre VAG MQB

461,00

Na objednávku

Moderné automobily ako Golf 7 a 7.5 majú tuhú, laserom zváranú karosériu. Vpredu je podvozok veľmi pevný medzi hornými časťami odpruženia, ale zadná časť je oveľa náchylnejšia na krútenie, čo negatívne ovplyvňuje jazdné vlastnosti vozidla. Preto má napríklad Clubsport S továrenskú zadnú rozperu.

Výstuha karosérie (rozpera) RacingLine tento problém rieši vzájomným prepojením kritických bodov karosérie, čím ju dokonale spevní.

Na objednávku

Katalógové číslo: VWR81G700 Kategória:

O produkte

Zadná výstuha karosérie RacingLine posilňuje karosériu v jej najslabšom mieste a umožňuje stabilnejší prejazd zákrutou.

Moderné automobily, ako je Golf MK7 a 7.5, používajú celkom tuhú karosériu zváranú laserom. Vpredu je podvozok tuhý vďaka masívnym uchyteniam odpruženia, ale zadná časť karosérie je oveľa viac náchylnejšia na ohyb podvozku, čo negatívne ovplyvňuje manipuláciu s vozidlom pri športovej jazde, najmä pri použití tuhého odpruženia . Zadná výstuha karosérie RacingLine rieši tento problém tým, že uzamkne kľúčové body karosérie dokopy.

Zadná výstuha karosérie RacingLine používa pevné hliníkové úchytky so závitom, ktoré sú pripevnené k ultra tuhým spojovacím tyčiam z karbónu, ktoré výrazne zvyšujú tuhosť. Vystuženie zadnej časti karosérie pomáha udržiavať správnu geometriu zavesenia kolies pri prudkom prejazde zákrut. Odstráni ohyb karosérie a geometria môže pracovať tak, ako bola navrhnutá. Napriek zvýšenej tuhosti karosérie sa do kabíny neprenáša ďalší hluk ani vibrácie. Prepracovaná konštrukcia zaistí, že inštalácia je jednoduchá, s použitím existujúcich upevňovacích bodov na karosérii bez potreby vŕtania a odstránenia čalúnenia.orné konzoly sa upevňujú o zaisťovací mechanizmus sedadiel a spodné do pôvodných konzol pre prichytenie siete v kufri. Spodné konzoly sú navrhnuté tak, aby sieť v kufri bola stále použiteľná. Vďaka minimalistickému dizajnu rozpera nekazí vzhľad interiéru a je možné ju používať či už máte sedadlá sklopené alebo nie. Výstuha neblokuje tunel medzi sedadlami.

Vhodné pre vozidlá:

  • GOLF 7 & 7.5  3 dverový
  • GOLF 7 & 7.5  5 dverový
  • GOLF 7 & 7.5  VARIANT *len vozidlá s 4Motion
  • SEAT Leon III  3 dverový
  • SEAT Leon III  5 dverový
  • SEAT Leon III  ST *len vozidlá s 4Drive

Pre montáž výstuhy do Seat Leon je potrebné vyrezať malé otvory do koberca podľa šablóny.

Ďalšie informácie

Výrobca
Vozidlo

, ,

Povrchová úprava

Čierna lesklá