Swiftec dealer Slovakia MTE

Ako začať s úpravou jednotlivých máp (chiptuning, egr, dpf, adblue, …) v súboroch riadiacich jednotiek osobných a nákladných áut, agro techniky, či motocyklov? Swiftec je ideálny nástroj pre začiatočníkov, a to vďaka prídavným modulom, ktoré dokážu rozpoznať mapy vo vnútri súboru ECU. Je vhodný taktiež pre skúsených chiptunerov vďaka svojej rozšírenej automatickej detekcii máp (Bosch, Siemens, Delphi, Temic, Lucas, Visteon, Motorola, TRW, …), informačnému modulu, automatickej detekcii a prepočtu kontrolných súčtov (checksum).

Dostupné moduly vám umožnia vykonávať mnoho jedinečných úprav, ako je deaktivácia AGS, obnovenie BMS/BPCM, deaktivácia DPF, deaktivácia DTC, deaktivácia AdBlue, aktivácia Pop&Bang (Burbles), aktivácia tkz. Popcorn efektu, deaktivácia IMMO, redukcia nepríjemného javu pri studenom štarte, oprava problematického štartu teplého motora, kalibrácia Boost senzora, deaktivácia Kickdown, deaktivácia vírivých klapiek, deaktivácia MAF senzora, deaktivácia EGR, deaktivácia lambda sondy, deaktivácia obmedzovača rýchlosti. To všetko na jedno kliknutie, jedinou operáciou.

Swiftec je jedinečný nástroj All-In-One, vytvorený tunermi pre tunerov a dostupný za férovú cenu. V ponuke máme verziu BASIC, STANDARD a FULL.