Supersprint

Dobrý dizajn zvodov je kľúčom k zvýšeniu výkonu motorov s prirodzeným nasávaním. Všetky zvody značky Supersprint sú navrhované, vyvíjané a vyrábané v talianskej Mantove, centrále Supersprintu.

Keďže zvýšenie výkonu je naším hlavným cieľom, študujeme a navrhujeme primárne a sekundárne konfigurácie potrubí rôznych priemerov a dĺžok. Tie sú testované na našom vnútropodnikovom dynamometri MAHA, čo nám umožňuje rozpoznať optimálne nastavenie. Tiež zabezpečujeme, že vstupy pre lambda sondu zostávajú v originálnom umiestnení pre ideálnu montáž. Zvody Supersprint sú vyrábané s použitím špičkových technológií z najlepšej nemeckej nerezovej ocele 304 a 310S s variabilnou hrúbkou potrubia od 1 do 1,5mm, spolu s prírubou obrábanou CNC strojom, vyrobenou z ocele 409 a 304 pre perfektné uloženie a dlhovekosť. Naše spoje sú zvárané metódou TIG, aby bola zaistená pevnosť a odolnosť. Taktiež pre niektoré z našich produktov používame pri tepelne kritických a delikátnych aplikáciach Inconel.

Tieto materiály a postupy sú zárukou toho, že zvody Supersprint sú vysoko kvalitné a odolné produkty, ktoré ponúkajú skutočné a citeľné zvýšenie výkonu.