Scorpion Exhausts

Scorpion Exhausts

Značka nadšencov

Ďakujeme za váš záujem o značku Scorpion. Či už budete investovať, alebo nie, je to skvelé, že máme príležitosť povedať niečo o príbehu Scorpion a o tom, ako sme sa stali „značkou nadšencov".

V dnešnom ultra konkurenčnom prostredí je dôležité, že očakávame vaše potreby a chceme vás prekvapiť skvelými nápadmi, ktoré sú vhodné pre váš spôsob jazdy. A aby sme to dokázali, mali by sme mať nielen porozumenie ale aj vášeň pre motocykle a autá.

Všetci tí, ktorí mali cestu cez Derbyshire do nášho výrobného závodu, boli najprv prekvapení množstvom pretekárskych motocyklov a automobilov zoradených vonku. Nejde o vozidlá zákazníkov, ale personálu. Dizajnérov, motor-športových špecialistov, inžinierov výskumu, vývojárov techniky a cestných testovacích jazdcov.

Cítime to inak

Všetci naši automobiloví nadšenci sú profesionálni a napriek tomu veľmi prístupní ľudia, pretože zdieľajú rovnakú filozofiu ako Scorpion. Len vďaka tomu, že poznáme našich zákazníkov a ich potreby, dokážeme im poskytnúť len ten najlepší prístup a kvalitu.

Nahliadnite do výroby a uvidíte výrobu výfukov pre jednotlivých zákazníkov. Našich remeselných automobilových inžinierov, technikov a riadenie kvality, ktoré kontroluje každú súčiastku, ktorá prejde von cez naše dvere.

Naše tímy venujú starostlivú pozornosť detailom a vďaka vynikajúcim technickým schopnostiam posúvajú Scorpion na vrchol, pokiaľ ide o kvalitu technológie a spoľahlivosť.

Skutočným rozdielom je ale spôsob akým Scorpion cíti. Žiaden iný výfuk nezanecháva pocity ako Scorpion. Pretože žiaden iný výfuk nie je vytvorený s vášňou a to je jediná vec, ktorá nemôže byť nikdy okopírovaná.

Ste pripravení zažiť Red Power?

Red Power je niečo, čo nemožno vidieť ani sa toho dotknúť a ani to nie je žiadna štatistika na kuse papiera. Ide o to, aké pocity vyvoláva vlastníctvo výfuku Scorpion. S unikátnou konštrukciou, estetikou, výkonom a zvukom Red Power. Stelesňuje neustále zdokonaľovanie technickej nadradenosti  výkonu a predovšetkým pôžitok z jazdy.

Red Power vám tiež poskytuje faktor pohodlia. Systém, ktorý ste si vybrali bol vyrobený ručne inžiniermi vo Veľkej Británii. Nie sériovo na ďalekom východe, rovnako ako mnoho dnešných najdrahších značiek, ktorých popularita je jednoducho výsledok platených reklám, mediálnej manipulácie a reklamného humbuku.

Ručne vyrábané systémy

Scorpion ručne vyrábané systémy vám poskytnú skutočnú exkluzivitu ale aj pridanú hodnotu. Nechceme len účtovať čo budú schopní zákazníci za prvotriedny výfuk zaplatiť. Pri upgrade na Scorpion platíte za kvalitný výskum a vývoj z najjemnejších ručne vybratých materiálov, rozsiahle testovanie a zručnosti automobilového inžiniera. Teraz naozaj dostanete viac muziky za babku.

Red Power je dokonca zabudovaná do samotného produktu. Niekoľko produktov takýchto systémov má červenú koncovku výfuku na odlíšenie našich špeciálnych produktov. Jedinečný spôsob, ako identifikovať Scorpion systém zozadu.

Osteň je ikona značky

Chvost a osteň sú symbolom značky Scorpion. Trváme na presnosti, výkonnosti a odolnosti. Táto ikona predstavuje výkonnostný potenciál všetkých produktov Scorpion.

Sme inšpirovaný škorpiónom. Impozantným tvorom, ktorý sa vyvinul v priebehu stoviek miliónov rokov na predátora schopného obrany a útoku so smrtiacou agresiou.

Dynamický tvar ako pohyb tekutiny, výrazné farby a písmo sú navrhnuté tak, aby naše systémy bolo možné identifikovať aj pri vysokej rýchlosti. Je to niečo, čo môžu rozlíšiť naši diváci a pre nás je to uznanie v rámci našich stále vyšších pretekárskych aktivít.

Chvost a osteň je značka automobilovej dokonalosti. Trvajte na nej, keď budete pripravení posunúť svoju jazdu do vyššieho levelu.