MilltekSport

milltek logo

Viac ako tridsať rokov nepretržitého vývoja a technickej expertízy viedlo k vývoju najvyššej rady Milltek Sport. Ponúka stále sa rozširujúce spektrum výkonnostných výfukových kitov, ktoré nadväzujú na úspechy hlavných značiek ako Audi, Volkswagen, Porsche, BMW a Nissan.

Špička v tuningu výfukov

Toto umiestnilo Milltek Sport na špičku tuningových firiem a majiteľov „toto musím mať“ a stalo sa heslom na každom zozname. Milltek Sport sa spojil s kľúčovými distribútormi a v súčasnosti vyváža do viac ako 80 krajín po celom svete.

Športové výfuky Milltek sú vyrábané vo vysokej kvalite z nerezovej ocele T304. Tento materiál je antimagnetický (avšak nerezová oceľ iných výrobcov taká byť nemusí) a je menej náchylná k zafarbeniu. Táto vlastnosť nerezovej ocele je použitá na všetkých potrubiach a celkovej konštrukcii tlmiča. Všetky výfuky Milltek sú navrhnuté, vyvinuté a vyrobené v našej centrále vo Veľkej Británii.

VW/Audi Skupina (VAG)

Od nášho legendárneho 3 „Audi S4 Bi-Turbo“ systému až po našu top triedu v Audi R8 a prelomový VW systém Milltek Sport ponúkame osvedčené produkty ktoré dokážu výrazne zvýšiť výkon motora, jazdné vlastnosti a zvuk. Najmä v porovnaní s konkurenciou.

Dramatický úspech produktov pre skupinu Audi/Volkswagen sa stala základom pre športové vozidlá. Milltek Sport vybudoval širokú škálu produktov, ktoré zahŕňajú modely od počiatku Golfu GTi až po Audi UR Quattro a aktuálneho Audi RS3 a MK6 Golf R.

Testovaný pretekármi

Prostredníctvom siete Milltek Sport, distribútorov a tuningových firiem po celom svete, sú naše produkty pravidelne vyvíjané za účelom, aby ponúkli excelentný výkon, decentný vzhľad a kvalitný zvuk.

Za posledných dvanásť mesiacov Milltek Sport vyvinul niekoľko výkonnostných výfukových systémov pre mnoho úžasných nových modelov.  Vrátane nového Audi A1, Audi A5/S5 Sportback, Audi R8 V10 GT, Audi RS3, Bentley Continental GT / GTC, SEAT Ibiza Bocanegra, Seat Leon Cupra R 265PS, VW Polo GTi a najnovšie Porsche 997,2 Turbo.

Pre mnoho z týchto vozidiel bol vyrobený jedinečný Milltek Sport Hi-Flow katalyzátor, vytvorený pre maximálne zníženie protitlaku. Vyvinutý a testovaný pomocou úzkej spolupráce s pretekárskymi tímami v sérii ako Britsh Touring Car Championship a Volkswagen Racing Cup.

Neustály vývoj

Modely, ako je Mini Cooper a Cooper S sú určené pre celosvetovú distribúciu a prísne testované. Milltek Sport hľadí na štýl výfuku, ľahkú inštaláciu, špecifikácie vozidla a výkonové odchýlky aby dodal kvalitný, odolný a zodpovedne navrhnutý sortiment výrobkov. Tak, aby vyhovoval všetkým vozidlám využívaných v rôznych prostrediach.

Najnovšie prírastky do našich rad sú BMW 130i a 1 M Coupé, Mazda RX-8, Mercedes SL55 AMG, Mercedes C63 AMG, Mini Cooper S Coupé a Countryman Cooper S All4, Range Rover Sport 3.0TDV6 a Vauxhall Corsa VXR Nürburgring.

Milltek Sport nevyvíja systémy len pre vozidlá s benzínovými motormi ale aj systémy vyvinuté pre nové modely Range Rover Evoque a VW/Audi 2,0 a 3,0 TDi, ktoré ponúkajú viditeľné zvýšenie výkonu a výrazne zlepšujú výkon motora kvôli väčšiemu priemeru potrubia a zníženému protitlaku.

Milltek a Motor Šport

Úzka spolupráca s výrobcami automobilov a predajcami umožňuje spoločnosti Milltek Sport vyvíjať výfukové systémy a Hi-Flow katalyzátory hneď od začiatku funkcie vozidla. To znamená, že produkty Milltek Sport sú pre vás  k dispozícii hneď ako si objednáte svoje nové auto.

Milltek Sport tvoria automobiloví nadšenci. Naša povesť je postavená  na neustálom pátraní a rozširovaní vedomostí a je podporovaná starostlivou pozornosťou o detaily. V Milltek Sport trávime veľa času testovaním a predvádzaním našich projektových vozidiel našim predajcom a verejnosti.

Naše nadšenie pre štýl jazdy nám umožňuje, aby sme naše produkty dostali na najvyššiu hranicu životnosti a aby ste si mohli vychutnať výrobok Milltek Sport po mnoho rokov.

Milltek Sport spolupracuje s pretekárskymi tímami po celom svete (napr. British Touring Car Championship, Time Attack a Volkswagen Racing Cup). Dodáva im návrhy prototypov pre testovanie vo vysoko náročných podmienkach. Milltek Sport je schválený výrobca s ISO 9001 certifikáciou. Získal tiež typové schválenie ES pre celý rad svojich výrobkov a bude rozširovať svoj program schválenia po celý rok 2013.