j1 Automotive

j1big

Anglická spoločnosť J1 Automotive bola založená v roku 2006 Tonym Cottonom, skúseným automobilovým inžinierom, ktorý v tomto priemysle pracuje od roku 1994. Predtým ako založil firmu J1automotive, bol Tony šéfom programu vývoja najväčšieho dodávateľa pohonných systémov sania.

Pracujú so známymi značkami

V J1 Automotive od svojho založenia navrhli a vyvinuli niekoľko veľkoobjemových systémov sania pre značky Ford a Volvo a tiež nižšie objemových systémov pre Aston Martin a Vantage. J1 Automotive je proaktívna a reaktívna firma, schopná pružne a rýchlo vyrobiť funkčné profesionálne a účinné produkty na mieru a dostať ich na trh k zákazníkom v krátkom čase.

S J1 Automotive jazdíte naplno

Cieľom spoločnosti je vyrábať a poskytovať vysokokvalitné a výkonné vzduchové filtre a kity sania, ktoré vám umožnia využiť plný potenciál vášho auta a tým vám poskytnú fantastickú skúsenosť zo vzrušujúcej a komfortnej jazdy. Všetky výrobky J1 Automotive sú vyrobené podľa ISO noriem a sú v nich použité iba materiály najvyššej kvality.

Podporujú lokálny trh

J1 Automotive sa vždy snaží vyberať od svojich dodávateľov len tie najkvalitnejšie komponenty, ktoré spĺňajú naše prísne kritériá. Podporuje zároveň menšie lokálne, či už britské alebo iné značky a výrobcov, ktorí takéto náročné štandardy, materiály a komponenty ponúkajú.

Kity sania, vzduchové filtre a komponenty nasávania vzduchu od J1 Automotive patria čo sa týka pomeru kvality a výkonu k jedným z najlepších na trhu.

Dýchať voľnejšie

Úprava a „upgrade" vášho štandardného systému sania je jedným z najjednoduchších a zároveň najlacnejších spôsobov ako vylepšiť výkon a zvuk vášho automobilu. Pomocou kitov sania spoločnosti J1 Automotive umožníte svojmu autu „dýchať voľnejšie", čo zabezpečí aby motor reagoval pružnejšie dosiahol väčsiu silu a krútiaci moment.