Forge Motorsport

forge logo

Posledných pätnástich rokov je Forge Motorsport jedným z popredných britských výrobcov produktov a príslušenstva pre preteky, súťaže a cestné vozidlá.

Buďte náš top tím

Celá produkcia od Forge je sústredená v centrále umenia CNC strojov obsluhovaných skúsenými programátormi. Oddelenie výroby produkuje jedny z najlepších Intercoolerov a Blow-off ventilov na trhu. S takouto odbornosťou sme hrdí na to, že dodávame naše výrobky niekoľkým top tímom ako F1, WRC, Le Mans a niekoľkým hlavným OEM výrobcom.

Forge okrem toho ponúka jedinečné riešenia pre celý trh, ako napr. relokáciu  blow-off ventilu v motoroch koncernu VAG alebo skrátené radenie pre všetky typy prevodoviek VAG ovládaných lanovodmi. Ale pokiaľ chcete len vylepšiť zvuk vášho motora, sú v ponuke tvrdšie silentbloky, alebo aj kity studeného nasávania.

Doživotná záruka

Vašou odmenou bude vyšší výkon alebo zníženie spotreby, samozrejme pri úprave riadiacej jednotky. Riešenia, ktoré ponúka Forge sú kompletne vybavené všetkými doplnkami pre jednoduchú a profesionálnu montáž. Všetky Forge výrobky sú v záruke po celú dobu ich životnosti.

V roku 2004 sme otvorili predajné a distribučné pobočky v americkom Orlande. Tieto rástli a silneli a pomohli nám dosiahnuť oveľa väčšiu a rozmanitejšiu zákaznícku základňu. Naša výroba a vývoj zariadení v Británii sa tým zvýšili, čo nám umožnilo lepšie slúžiť našim zákazníkom.

Ak nakúpite od Forge Motorsport, máte istotu kvalitných produktov a služieb na vysokej úrovni. Ak požadujete konkrétny produkt, ktorý nie je uvedený v našom e-shope alebo na oficiálnych internetových stránkach, volajte alebo pošlite e-mail a my vám radi pomôžeme so všetkými vašimi otázkami.