Darkside Developments

darkside

V Darkside Developments sa špecializujeme a pracujeme výlučne s TDI motormi. Tak si môžete byť stopercentne istý, že ste sa obrátili na expertov v odbore. So všetkým, čo súvisí s VW Diesel máme dlhoročné skúsenosti a naozaj hlboké znalosti a vedomosti. Rozumieme vám, aj vašim dieslovým motorom.

Spoľahlivosť a dostupnosť

Našim cieľom je dodávať produkty s perfektným výkonom, kvalitou a funkciou. Zároveň chceme udržať spoľahlivosť a dostupnosť spojenú s dieselovými motormi a automobilmi.

Ponúkame široký sortiment tuningových komponentov, častí, systémov a riešení. Zákaznícky dizajnované ECU mapovanie, diagnostiku, servis a opravy, rovnako ako aj nové alebo použité autentické OEM výrobky.

Na mieru zákazníka

Medzi našimi výrobkami nájdete intercooler kity, tubulárne výfukové zvody, turbokity, upgrady pre motory na zväčšenie objemu, EGR ventily, výfukové systémy a mnohé iné.

V Darkside Developments máme radi ak si veci vyrábame sami. Týmto spôsobom vieme, že všetko čo vyrobíme je v najlepšej kvalite a že v procese výroby nedošlo k žiadnym neželaným zásahom. Máme dvoch vlastných skúsených výrobcov a každý z nich má v odbore viac ako desaťročné skúsenosti.

Rovnako ako všetky štandardné výrobky ktoré vyrábame a ponúkame, máme možnosti a kapacity vyrábať aj systémy a riešenia na mieru a podľa želania zákazníka.