Cobra alarm

cobra logo

Spoločnosť Cobra dodáva jedny z najdokonalejších zabezpečovacích systémov pre automobily a automobilový priemysel. Bezpečnostné systémy Cobra proti krádeži vozidiel sú vyrábané v Taliansku v najmodernejších výrobných zariadeniach spoločnosti. Spĺňajú prísne požiadavky na technológiu a produkciu a striktné európske štandardy kvality.

Thatcham kvalita

Alarmy a imobilizéry Cobra sú schválené a testované britskými bezpečnostnými expertmi výskumného centra Thatcham a používané väčšinou britských poisťovacích spoločností. Vďaka ich kvalite môžu tieto poisťovne svojim zákazníkom poskytnúť zníženú sadzbu za poistenie a prémiové zľavy.

Cobra ponúka komplexné portfólio bezpečnostných riešení pre všetky vozidlá s rozsiahlym spektrom programovateľných funkcií. Produktová rada alarmov a imobilizérov Cobra v súčasnosti zahŕňa novú sériu integrovaných alarmov, plne kompatibilných s OE imobilizérmi a so širokým spektrom CAN-bus protokolov.

Wireless technológia

Tieto alarmy pracujú s technológiou pripojenia k centrálnej jednotke alarmu a siréne prostredníctvom bezdrôtového „wireless" pripojenia. Najväčšou výhodou wireless technológie je, že inštalácia trvá iba 30 minút. Druhým benefitom je, že montáž alarmu nevyžaduje žiadne mechanické zásahy a nezasahuje do integrity ani interiéru vozidla.

Alarmy z tejto najnovšej série sú k dispozícii s alebo bez diaľkového ovládania a v základné vybavenie obsahuje zabudovaný imobilizér, pasívny režim, perimetrickú ochranu kufra, dverí a kapoty a zabudované ultrazvukové zabezpečenie a ochranu proti únosu.